Regulamin  |   Twoje wybrane szkolenia (0)

+48 505 875 785

sekretariat@scientia.org.pl

OGÓLNE I BRANŻOWE KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 
Przedstawiamy Państwu ofertę kursów języka niemieckiego. Naszym celem jest zwrócenie uwagi nie tylko na aspekty ogólnopoznawcze, lecz …. Jako priorytet traktujemy opanowanie przez Kursantów podstawowych kompetencji językowych (w zakresie czytania, pisania, mówienia, słuchania) w wybranym zakresie i na dopasowanym indywidualnie poziomie. Elastyczne podejście nauczycieli i indywidualizacja pracy z lektorem umożliwiają zmaksymalizowanie efektów uczenia. Mając na względzie możliwości percepcyjne kursanta, nie wskażemy i nie narzucimy nikomu terminarza zajęć - każdy pracować będzie w optymalnym dla siebie tempie, które zagwarantuje skuteczność posługiwania się językiem i sukces uczenia się.
Nasze kursy wyróżnia zastosowanie różnorodnych metod – promujemy ciekawe rozwiązania metodyczne, wdrażając najskuteczniejsze elementy z dostępnych form kształcenia językowego. Łącząc elementy audiowizualne, treningi słownictwa metodą SuperMemo, autorskie opracowania oraz optymalnie dopasowane indywidualne konwersacje z lektorem, pomagamy poszerzać horyzonty zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.
Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą e-learningowych kursów specjalistycznych.  Do tej pory uruchomiliśmy kursy dla elektryków, personelu medycznego, pracowników branży budowlanej, komosjonerów oraz pomocników pracowników produkcycjnych (z branży cukierniczej). Dla nas każdy zawód jest ważny - jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedniego kursu, prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania na adres mailowy sekretariat@scientia.org.pl - tworzymy kursy również na potrzeby klienta indywidualnego.

 

 

 

 

 

E-learningowy kurs języka niemieckiego dla elektryków z konwersacjami indywidualnymi  
E-learningowy kurs języka niemieckiego dla komisjonerów z konwersacjami indywidualnymi  
E-learningowy kurs języka niemieckiego dla pielęgniarek z konwersacjami indywidualnymi (z egzaminem końcowym)  
E-learningowy kurs języka niemieckiego dla pomocników pracowników produkcyjnych (branża cukiernicza) z konwersacjami indywidualnymi  
E-learningowy kurs języka niemieckiego z konwersacjami indywidualnymi  
Konwersatoria dodatkowe w języku niemieckim do wybranego kursu  
Konwersatoria w języku niemieckim dla początkujących (stacjonarne lub online)  
Konwersatoria w języku niemieckim dla średniozaawansowanych (stacjonarne lub online)  
Konwersatoria w języku niemieckim dla zaawansowanych (stacjonarne lub online)  
Stacjonarny kurs języka niemieckiego (ogólnego)  
strona: 1 |

 

Znajdź szkolenie